Bądź bezpieczny zimą!

W tym roku styczeń był szczególnie wyczekiwanym przez wszystkich uczniów miesiącem z uwagi na przypadające w nim zgodnie z kalendarzem roku szkolnego ferie zimowe. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się zajęcia z pedagogiem szkolnym dotyczące bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie zimowego wypoczynku. Uczniowie podczas spotkania zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego spędzania czasu zimą. Nie mogło zabraknąć ciekawych i rozwijających gier dydaktycznych utrwalających nawyki bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach, z czego ulubioną okazała się zabawa w bingo. Po takim przygotowaniu ferie zimowe z pewnością będą aktywnie i bezpiecznie spędzonym czasem wolnym, bogatym w odpoczynek, zabawę i możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań.