Dzień Matki

W czwartek 30 maja w naszej szkole odbył się uroczysty Dzień Matki. Na nasze zaproszenie odpowiedziały wszystkie mamusie uczniów. Uroczystość rozpoczęła kierownik szkoły pani Ewa Szepelak witając przybyłych gości. Z okazji tego wyjątkowego święta złożyła gościom życzenia zdrowia, radości na każdy dzień, pogratulowała wszystkim ich pociech i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego na tę okoliczność.

Na początku wszystkie dzieci zaprezentowały taniec do melodii ludowej, a najmłodsze dzieci z grupy 3- 4-latków recytowały wiersze i zaśpiewały piosenki dla swoich mam. Kolejnym punktem uroczystości było  przedstawienie bajki „Czerwony Kapturek” w trzech odsłonach z udziałem uczniów klasy pierwszej i dzieci z grupy 5-6-latków.

Wszystkie dzieci ofiarowały także swoim mamom własnoręcznie wykonane upominki.

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, który był okazją do wspólnych  rozmów.