Dzień Matki

W piątek 25 maja w naszej szkole odbył się Dzień Matki. Na uroczystość przybyły zaproszone Mamusie naszych uczniów. Zebranych powitała Kierownik szkoły pani Ewa Szepelak oraz złożyła najlepsze życzenia z okazji Ich święta. Głos zabrała także Dyrektor Zespołu Szkół w Pawłosiowie, pani Dorota Tracz, zaproszona przez społeczność szkolną, która przyłączyła się do życzeń.

Program artystyczny rozpoczęła najmłodsza grupa przedszkolna z przedstawieniem pt. „Zgubione korale”. Kolejnym punktem programu był taniec „Moja Maryneczka” w wykonaniu maluchów. Następnie uczniowie klasy trzeciej i zerówki zaprezentowali montaż słowno-muzyczny pt. „Dzień Matki na wesoło”. Po obejrzeniu programu dzieci podarowały swoim Mamusiom własnoręcznie wykonane prezenty, a goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.