Dzień Dziecka

We wtorek 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbyły się zajęcia integracyjne, plastyczne oraz gry i zabawy ruchowe. Dzień rozpoczął się obejrzeniem  dwóch spektakli teatralnych on-line, później uczniowie wykonali ciekawe plakaty na temat relacji rodzinnych, śpiewali poznane piosenki, a z okazji swojego święta otrzymali drobne prezenty ufundowane przez rodziców. Przedszkolaki wykonały „Odcisk dłoni dla przyjaciela” wykonany z masy solnej. Było też malowanie kolorową kredą na chodniku i puszczanie baniek mydlanych na boisku szkolnym. Kontynuacja świętowania miała miejsce w kolejnym tygodniu, gdzie korzystając z pięknej słonecznej aury zorganizowane zostało wyjście na plac zabaw przy Domu Kultury w Kidałowicach. Nie obyło się bez rozgrywek sportowych, wesołych zabaw kołowych ze śpiewem oraz poczęstunku w postaci kiełbasek z ogniska i słodkości przygotowanych przez rodziców.