Wycieczka do Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki
na spektakl teatralny „Calineczka”

13 lutego cała społeczność naszej szkoły wybrała się na wycieczkę do Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki na spektakl pt. „ Calineczka”. Celem podróży było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem  oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze.

Teatr okazał się fascynującym miejscem dla najmłodszych. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz aktorzy. Nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na deskach teatru. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.