Wizyta w Bibliotece Gminnej

W środę 4 marca uczniowie klasy pierwszej i drugiej odwiedzili Bibliotekę Gminną w Pawłosiowie i uczestniczyli w warsztatach bibliotecznych. Pani bibliotekarka Ewa Kaczmarz powitała dzieci i zaprosiła je do kącika czytelniczego. Zaprezentowała książkę Munro Leafa pt. „Mycie zębów jest super” z dziecięcej klasyki „Dobre maniery są super”. Pozycja przedstawia mnóstwo wspaniałych pomysłów, jak zadziwić swoim zdrowiem, siłą i błyskotliwością. Dzieci były zainteresowane czytanym poradnikiem, zdobyły dużą wiedzę na temat profilaktyki prozdrowotnej i chętnie podjęły dyskusję z prowadzącą zajęcia oraz odpowiadały na zadawane pytania. Na zakończenie spotkania uczniowie wykonali barwne prace plastyczne.