Apel z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

W czwartek 8 listopada o godzinie 12.30 w naszej szkole odbył się apel z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości, w którym uczestniczyli rodzice, uczniowie i nauczyciele. Zgromadzonych powitała kierownik szkoły pani Ewa Szepelak, w wypowiedzi nawiązała do obchodów 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości, życzyła wszystkim pięknego, radosnego i rodzinnego świętowania. Uczestnicy apelu odśpiewali cztery zwrotki hymnu państwowego, uczniowie deklamowali wiersze o charakterze patriotycznym i śpiewali piosenki o Ojczyźnie.

Z okazji tego święta zostały wykonane gazetki ścienne o treści związanej z odzyskaniem przez Polskę niepodległości oraz pracami dzieci przedstawiającymi symbole narodowe.