JAROSŁAWSKI KACPEREK

16-17 maja w Miejskim Ośrodku kultury w Jarosławiu odbył się XXV Przegląd Szkolnych Form Teatralnych „Jarosławski Kacperek 2017”. Jest to impreza o zasięgu wojewódzkim. Celem przeglądu m.in. była prezentacja artystycznych dokonań amatorskich teatrów dziecięcych i młodzieżowych oraz wymiana doświadczeń. Szkolny Zespół Teatralny „Kaktusik” na tę okazję przygotował bajkę Jana Brzechwy „Kot w butach”. W przedstawieniu brali udział uczniowie kl. V, III, II i I SP. W tym roku nasz zespół otrzymał wyróżnienie, a nagrodę indywidualną za rolę króla zdobył Łukasz Mazur, któremu serdecznie gratulujemy. Nasze zaproszenie do MOK przyjęli i kibicowali nam Pan Mariusz Reń – wójt Gminy Pawłosiów, Pani Joanna Tomaszewska – sekretarz gminy oraz koleżanki i koledzy z klasy V i I SP. Naszym gościom serdecznie dziękujemy za wsparcie i otuchę podczas występu.