KONKURS WIELKANOCNY

W dniu 31 marca 2022 r. w Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie, został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Ozdób Wielkanocnych. Do konkursu zgłoszono 141 prac wykonanych różnymi technikami. Były one oceniane w dwóch kategoriach: pisanka i palma wielkanocna, oraz w trzech grupach wiekowych: dzieci w wieku 4 - 10 lat, młodzież w wieku 11 – 18 lat oraz osoby dorosłe. Nasi uczniowie bardzo licznie zaznaczyli swoją obecność w konkursie - wpłynęło ponad 40 prac.

Sala wypełniona była pięknymi palmami i pisankami, które zwracały uwagę kolorami i różnorodnymi technikami od tradycyjnych do nawet pieczonych z ciasta. Wszystkich przybyłych gości i autorów prac przywitał dyrektor GOK Zbigniew Brudek, natomiast Wójt Gminy Pawłosiów Mariusz Reń podziękował uczestnikom za ogromne zaangażowanie i włożoną pracę.

W kategorii palma w grupie wiekowej 11-18 lat wygrał uczeń naszej szkoły Maksymilian Pelc. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia i ciekawe nagrody rzeczowe. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy i życzymy dalszych ciekawych i zaskakujących pomysłów twóczych.