W FILHARMONII

6 grudnia 2016 r. uczniowie kl. I i III a szkoły podstawowej wybrali się do Rzeszowa w poszukiwaniu Świętego Mikołaja. Uczestnicy wycieczki zatrzymali się w kręgielni Colorado, gdzie aktywnie spędzili czas, ćwicząc rzuty kulami do celu. Następnie wszyscy odwiedzili redakcję Nowin, gdzie zapoznali się z pracą redaktora i mieli okazję zobaczyć jak powstaje gazeta. W dziale marketingu i kontaktu z klientem czekały na uczniów mikołajkowe niespodzianki. Ostatnim punktem programu było spotkanie ze Świętym Mikołajem w Filharmonii. Po obejrzeniu bajki muzycznej "Królewna Śmieszka i pięciu Krasnoludków" dzieci uczestniczyły w różnych zabawach i konkursach zorganizowanych przez pomocników Świętego Mikołaja. W radosnym nastroju, obdarowani prezentami uczestnicy wyjazdu wrócili do Pawłosiowa z nadzieją, że Święty Mikołaj ponownie pojawi się z prezentami w ich domach.