DZIEŃ NOWYCH TECHNOLOGII

20 marca 2019 r., po raz pierwszy w naszej szkole, obchodzony był Dzień Nowych Technologii w Edukacji. W tym dniu odbyło się 25 multimedialnych zajęć edukacyjnych, a prowadzili je zarówno nauczyciele, jak i uczniowie. Podczas różnych lekcji wykorzystane zostały: Ozoboty, gra planszowo - mobilna Scottie Go!; platformy edukacyjne – Squla, SuperKid oraz Quizlet; edukacyjne strony internetowe, Generator kodów QR, LearningApps, Quizizz; aplikacje komórkowe – Kahoot, QR Code. Wszystko to z wykorzystaniem nowoczesnej bazy szkoły: komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, tablic interaktywnych i monitorów multimedialnych. Zajęcia pokazały uczniom, jak wykorzystać najnowsze technologie do nauki, zabawy i interaktywnej rozrywki na najwyższym poziomie.