DZIEŃ KOBIET

8 marca i obchodzony w tym dniu Dzień Kobiet stał się okazją, aby wszystkie Panie i Dziewczynki z naszej szkoły otrzymały życzenia oraz drobne upominki.

Nie zabrakło również okolicznościowego przedstawienia, w którym zabrzmiały specjalnie na ten dzień przygotowane piosenki oraz utwory poetyckie. Przygotowany przez Samorząd Uczniowski program artystyczny przybliżył zebranym jak obchodzono Dzień Kobiet na przestrzeni wieków - rozpoczynając od Adama i Ewy, poprzez czasy prehistoryczne, starożytność, średniowiecze, aż po współczesność. W role Panów, którzy wręczali swoim wybrankom wymarzone prezenty m.in. wieniec laurowy, grzebień kościany, naszyjnik z zębów krokodyla oraz w role ich wybranek brawurowo wcielili się uczniowie z kl. VII oraz kl. II i III gimnazjum.

Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim Paniom - i tym dużym i tym najmłodszym.