ŚWIĘTO DZIADKÓW U PIĘCIOLATKÓW

01.02.2019r w oddziale przedszkolnym grupa 05 odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Po wielu przygotowaniach i emocjonującym oczekiwaniu, wreszcie w drzwiach Sali pojawili się Ci, na których dzieci tak bardzo czekały.

Po krótkim przywitaniu szanownych gości nastąpił krótki program artystyczny, licznie nagradzany brawami. Dzieci złożyły życzenia swoim kochanym gościom, zatańczyły oraz wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty.

Po części artystycznej Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Po nim nastąpiły cuda i dziwy. Zaskoczeni dziadkowie i bacie musieli wyjść na środek, rozpoznać swoje wnuczątko za pomocą wyłącznie dotyku lub nagranego wcześniej głosu, tańczyć, grać na instrumentach a nawet śpiewać.

Po tym jakże mile spędzonym czasie wszyscy rozeszli się z szerokimi uśmiechami do domu, świętując początek weekendu.

Mega Misja

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU