DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń  i radości. Ta wspaniała uroczystość odbyła się w naszej szkole w dniu 2.02.2017r.

Na wstępie wychowawczyni grupy pięciolatków będącej gospodarzami tego święta, gorąco przywitała bardzo licznie zgromadzonych gości, a następnie dzieci przedstawiły  piękną inscenizację „Jasełek”. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Nasi artyści śpiewali pastorałki i kolędy. Na koniec dzieci  złożyły swoim czcigodnym gościom gorące życzenia  i zaśpiewały specjalną piosenkę „Kiedy babcia była mała…” oraz wręczyły upominki dla zaproszonych gości- własnoręcznie wykonane laurki i kwiaty. Po zakończeniu pierwszej części uroczystości głos zabrała pani dyrektor Dorota Tracz, która podziękowała gościom za tak liczne przybycie i również dołączyła się do życzeń. Następnie zaproszono gości na poczęstunek przygotowany przez rodziców, którzy po raz kolejny okazali swoje ogromne zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.