CYBERNAUCI

Od 14 marca społeczność naszej szkoły uczestniczy w kolejnym projekcie szkoleniowym. Nowy projekt nosi nazwę „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” i  jest realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Jego głównym celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa w zakresie korzystania z Internetu oraz technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Uczestnikami warsztatów są uczniowie klas IVa, IVb i V szkoły podstawowej, ich rodzice oraz nauczyciele.

Projekt jest finansowany ze środków Ministra Edukacji Narodowej i został objęty honorowym patronatem przez Ministerstwo Cyfryzacji, Rzecznika Praw Dziecka oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.