Zespół Szkół w Pawłosiowie

W FABRYCE BOMBEK

7 listopada 2019 r. uczniowie klasy I i III wraz z wychowawcami i rodzicami, wybrali się do Muzeum i Fabryki Bombek w Nowej Dębie. Podczas  zwiedzania  muzeum dzieci podziwiały ozdoby choinkowe wykonane w stylu wiktoriańskim, amerykańskim, francuskim, norweskim, staropolskim i wielu innych.

Wizyta była też okazją do poznania całego cyklu produkcji bombek choinkowych. Począwszy od dmuchania szklanych rurek poprzez srebrzenie, dekorowanie i pakowanie. Uczniowie brali również udział w warsztatach, podczas których wykazali się pomysłowością ozdabiając własne bombki. 

Na zakończenie pobytu dzieci odwiedziły sklepik firmowy, gdzie była możliwość dokonania zakupów. Wszystkie oferowane ozdoby wyglądały fantastycznie. Trudno było wybrać spośród nich te najładniejsze. O wizycie w Fabryce Bombek jej uczestnikom przypominały będą  bombki z  imionami, które otrzymali oraz te  ozdobione własnoręcznie. Za półtora miesiąca z pewnością będą stanowiły świąteczną dekorację  domowej choinki. Wycieczka dostarczyła dzieciom i dorosłym wielu niezapomnianych wrażeń i na długo pozostanie w pamięci.
Projekty

Mega Misja

Świetlica szkolna – przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Szkoła Dobrego Wychowania

Razem odkryjmy świat programowania

Bezpieczna +

Rodzice i dzieci - powietrze bez śmieci

Apetyt na zdrowie


Certyfikaty

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU

Świetlica szkolna – przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy

Szkoła Dobrego Wychowania

Krajowy certyfikat Szkoły Promojącej Zdrowie

Zaczytana szkoła

Chrońmy dzieci


Polecane strony