DZIEŃ BEZ TYTONIU

21 listopada 2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczynią udali się do Urzędu Gminy w Pawłosiowie na spotkanie z Wójtem Gminy Panem Mariuszem Reń. Gospodarz gminy małych gości przyjął bardzo serdecznie w swoim gabinecie. Miejsce pracy Pana Wójta wzbudziło duże zainteresowanie przedszkolaków oraz szereg pytań, na które Pan Wójt chętnie i z uśmiechem odpowiadał, prezentując przy tym niektóre eksponaty ze swojego biura.

W Światowym Dniu Rzucania Palenia dzieci zaniosły do Urzędu Gminy plakat informujący o szkodliwości palenia, który został wykonany przez uczniów naszej szkoły Przy tej okazji dzieci poprosiły Pana Wójta, aby jego palący współpracownicy w tym dniu powstrzymali się od zapalenia papierosa.

Pan Wójt obiecał umieścić plakat w najbardziej widocznym miejscu i poinformował swoich współpracowników o prośbie dzieci.

Na zakończenie wizyty Gospodarz poczęstował swoich gości łakociami, a dla utrwalenia tych niezapomnianych chwil pełnych wrażeń zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie z Panią Sekretarz Gminy Joanną Tomaszewską oraz Panem Wójtem Mariuszem Reń.