BAJKOWY ŚWIAT

7 kwietnia 2017 r. uczniowie klas I i II szkoły podstawowej uczestniczyli w imprezie "Bajkowy świat", podczas której wspólnie z osobami niepełnosprawnymi oraz dziećmi z miejskich przedszkoli i szkół uczestniczyli w przygotowaniu bajki "Co robią zwierzęta, gdy nas nie ma w domu?". Nasi uczniowie przebrani za pieski wykonali na scenie taniec Cha-cha. Imprezie towarzyszyły warsztaty przygotowujące do uczestnictwa w tym przedsięwzięciu. Dzieci brały udział w "szukaniu tropów", przygotowywaniu instrumentów muzycznych, w wykonaniu ozdobnych torebek. Uczyły się również wykonać pieska z podłużnych baloników oraz obejrzały projekcję śmiesznych filmików o zwierzętach, wielkie zainteresowanie wzbudził w najmłodszych "Teatrzyk cieni", a okazją do wspólnej zabawy były również tańce integracyjne.

Impreza była ciekawa, dzieci wróciły zadowolone, bo licznie przybyli rodzice kibicowali swoim pociechom.