Udział w meczu Asseco Resovii Rzeszów

29 listopada (niedziela) 2015r. zainteresowani uczniowie naszej szkoły wystąpili w roli kibiców meczu piłki siatkowej. Spotkanie zostało rozegrane pomiędzy drużynami Asseco Resovia Rzeszów a Cuprum Lubin. Rozgrywki w ramach 7 kolejki PlusLigi odbyły się w Regionalnym Centrum Sportowo Widowiskowym „PODPROMIE” im. Jana Strzelczyka w Rzeszowie. Drużyna z Rzeszowa, którą mocno wspierali nasi kibice niestety uległa rywalom przegrywając po długiej i zaciętej walce 2:3.

Podopieczni prócz oglądania meczu mieli możliwość zobaczyć rozgrzewkę drużyn biorących udział w meczu, a po skończonym spotkaniu mieli możliwość zebrać autografy i zrobić zdjęcia z zawodnikami, co sprawiło im wiele radości. Udało się również zebrać autografy na szkolny transparent w barwach Asseco Resovii i napisem Pawłosiów, który będzie wspaniałą pamiątką na wiele lat.